Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

    wielkopolskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs pn. "Najciekawszy projekt...

07.09.2018

W piątek 7 września 2018 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął uchwałę nr 5836/2018 w sprawie ogłoszenia konkursu pn. "Najciekawszy projekt zrealizowany w ramach wdrażania strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

Regulamin konkursu zakłada, że podmiotem zgłaszającym projekty jest Lokalna Grupa Działania.  Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach, każda LGD może zgłosić po jednym projekcie do każdej kategorii. Pula nagród wynosi 20 000 zł. Nagrody przewidziano zarówno dla beneficjentów, których projekty uznane zostaną za najciekawsze, jak i dla zgłaszających je LGD. Głosowanie odbędzie na portalu Facebook.

W związku z tym serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w konkursie. W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie i przesłanie na adres mailowy ksow@umww.pl stanowi jedyną możliwą formę zgłaszania projektów. Na zgłoszenia czekamy do 21 września 2018 r. 

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009