Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

    wielkopolskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wyjazd studyjny dla samorządowców województwa wielkopolskiego

30.09.2016

Szanowni Wójtowie, Burmistrzowie, Starostowie,

w imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe studyjnym do województwa podlaskiego organizowanym przez Jednostkę Regionalną Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie wielkopolskim.

Wizyta odbędzie się w dniach 6 - 10 listopada 2016 r. Celem wyjazdu jest zapoznanie uczestników z przykładami interesujących projektów zrealizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 w województwie podlaskim oraz nawiązanie współpracy pomiędzy samorządowcami oraz lokalnymi grupami działania z terenu województwa podlaskiego.

Zainteresowanych wyjazdem proszę o wypełnienie i przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego do  7 października 2016 r. na adres ksow@umww.pl.  O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Osobą do kontaktu w sprawie wyjazdu jest Pan Adrian Kapuściński tel. 61 626 60 39

 

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009