Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

    wielkopolskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zgłoszenia do Dni Otwartych Funduszy Europejskich tylko do 22 kwietnia!

12.04.2016

Szanowni Państwo,

przypominamy wszystkim beneficjentom PROW 2007-2013 oraz PO RYBY 2007-2013 o możliwości zgłaszania projektów do III edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się od 12 do 15 maja 2016r.

Od 5 kwietnia dostępna jest strona www.dniotwarte.eu, na której należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Atrakcje zgłoszone do 15 kwietnia biorą udział w plebiscycie Ministerstwa Rozwoju i Telewizji Polskiej na najciekawsze projekty Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Nagrodą w konkursie jest prezentacja najlepszych propozycji w Telewizji Polskiej.

Uprzejmie prosimy, aby nie zwlekać z wypełnianiem formularza zgłoszeniowego, bowiem zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 22 kwietnia.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć” swój projekt dla odwiedzających przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 12 do 15 maja 2016 r.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączonym poniżej regulaminie DOFE.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich projektów!

Regulamin Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2016


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009