Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

    wielkopolskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nowy wzór umowy dla Partnerów KSOW

17.05.2018

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz projektowanej ustawy o ochronie danych osobowych, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wprowadziło zmiany do formularza umowy na realizację operacji przez partnera KSOW. Zmienione zostały postanowienia §16 ust. 5 i 6 umowy oraz dane publikatora ustawy ROW, dane publikatora ustawy o finansach publicznych oraz tytuł i publikator rozporządzenia o konkurencyjności. Zmieniony formularz umowy został zamieszczony poniżej, a także w opublikowanym w dniu 4 stycznia 2018 r. ogłoszeniu o konkursie nr 2/2018 dla partnerów KSOW.

Formularz umowy - wersja zaktualizowana 8 maja 2018 r.

Jednocześnie przypominamy, że Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na bieżąco publikuje odpowiedzi na pytania pojawiające się w ramach konkursu nr 2/2018 dla partnerów KSOW. Można się z nimi zapoznać pod adresem: http://www.minrol.gov.pl/Wsparcie-rolnictwa/Program-Rozwoju-Obszarow-Wiejskich-2014-2020/Pomoc-Techniczna/Konkurs-dla-partnerow-Krajowej-Sieci-Obszarow-Wiejskich/FAQ-konkurs-nr-2-2018. Zachęcamy do stałego śledzenia tychże informacji.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009