Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

    wielkopolskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Szkolenie dla partnerów KSOW

05.01.2018

Serdecznie zapraszamy partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich z województwa wielkopolskiego oraz wszystkie podmioty i osoby fizyczne, które zamierzają zarejestrować się w bazie partnerów KSOW do udziału w szkoleniu organizowanym przez Jednostkę Regionalną KSOW w województwie wielkopolskim. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2018 r. od godziny 11.00 do godziny 15.30 w Sali Posiedzeń I (parter) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań). Tematem szkolenia jest omówienie zasad konkursu nr 2/2018 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na wybór operacji, które będą realizowane w 2018 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2018-2019.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wydrukować i wypełnić niżej zamieszczony formularz zgłoszeniowy, podpisać i przesłać jego skan na adres: ksow@umww.pl do dnia 11 stycznia 2018 r.

Zaproszenie

Formularz zgłoszeniowy


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009